Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

16.05.2018

Голова Нацслужби здоров’я Олег Петренко під час інтерв'ю Громадському.

Національна служба здоров’я з 1 липня виділятиме гроші тільки тим населеним пунктам, де всі медичні заклади первинної ланки підпишуть договори з пацієнтами.

Про це Громадському розповів голова Нацслубжи здоров’я Олег Петренко.

Ульяна Супрун поведала украинцам, как избежать заражения глистами и посоветовала не спешить бежать в аптеку в случае проявления первых симптомов заражения

Начался сезон свежих овощей и фруктов, прогулок на природе и игр с домашними любимцами. А это, в свою очередь, повышает опасность заразиться гельминтами.

Супрун рассказала о МРТ правду. Фото: DepositphotosСупрун рассказала о МРТ правду.

В Украине есть распространенная практика делать МРТ (магнитно-резонансную томографию), когда пациент испытывает дискомфорт в спине. Это важная процедура, но часто она не оправдана. Зачем нужна эта процедура, в каких случаях МРТ делать обязательно, а когда лучше избежать, рассказала Ульяна Супрун на своей страничке в Facebook.

11.05.2018

Такий захід, як «день відкритих дверей», у діяльності кожної установи, організації, підприємства вже давно є традиційним. Адже головним мірилом успішності їх є довіра з боку населення. А найщиріша й найповніша довіра грунтується найпершим чином на знаннях, повній поінформованості, якої можна досягти в процесі всебічної та системної комунікації. Саме тому в центральному офісі благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», яка вже майже 18 років ефективно захищає інтереси своїх членів у процесі надання медичної допомоги, відбувся «День відкритих дверей».

У п’ятницю, 20 квітня, в актовій залі поліклініки (Перяеслав-Хмельницька ЦРЛ) відбулася звітно-виборча конференція громадської організації “Лікарняна каса” за участю 152 делегатів. У роботі її також взяв участь головний лікар ЦРЛ Володимир Якименко. Головувала на засіданні заступник міського голови Валентина Губенко.

Насамперед присутні заслухали звіт голови правління Світлани Чирки про діяльність організації протягом останніх трьох років, а саме з того моменту, як Світлана Василівна прийняла організацію від Валентини Філоненко, яка понад 14 років успішно нею керувала.

Організація яка ось уже 14 років працює на території області. Головна її мета – забезпечення членів ЛК лікарськими засобами, медикаментами, виробами медичного призначення та реактивами, діагностичного, консультативного обслуговування. 384 жителі району – члени організації. За період із 2004 по 2017 роки в Лохвицькій ЦРЛ було надано допомогу (сплачено за медикаменти, обстеження та лікування жителів району) власникам карток БО «Лікарняна каса Полтавщини» у сумі 1 млн. 33 тис. гривень на 5645 випадків.

https://lifeimg.pravda.com/images/doc/c/8/c8da3e4-telemeditsina-usa-kanada-13.jpgЕкономія часу – 4 години, відстані  – 278 миль (447 км), фінансів – 158 доларів.

Це щорічні заощадження кожного, хто користується послугами телемедицини.

Про це свідчать результати дослідження фахівців  Університетської клініки Девіса (Каліфорнія, США).

В Україні поки що говорити про економію зарано.

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.