Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

14.11.2019 - Допомога лікарням

14.11.2019

Відбулася зустріч з колективом Комунального підприємства " Міський клінічний пологовий будинок Полтавської міської ради".

За 15 років спільної діяльності заклад надав допомогу 2300 власницям картки ЛК. БО "Лікарняна каса Полтавщини" сплатила за медикаменти для лікування пацієнтів на загальну суму 435607 грн.

Відбулося ознайомлення зі змінами в умовах БО "Лікарняна каса Полтавщини", адже 69 працівників закладу є власниками картки ЛК, обговорення перспектив розвитку закладу в нових умовах фінансування. Провели початковий аналіз даних за пілотний період по кодуванню випадків у відповідності до діагностично-споріднених груп. Наступна зустріч з колективом буде у грудні - детально буде проведено аналіз усіх даних кодування ДСГ.

Медичні працівники з розумінням та зацікавленістю віднеслись до нової інформації. Маю надію, що даний заклад буде відмінно працювати в нових умовах.

Враховуючи один з пріоритетів держави - пологи та породілля, БО "Лікарняна каса Полтавщини" надала комунальному підприємству благодійну допомогу у вигляді електричного акушерського ліжка- трансформеру.

Допомога лікарням триває!

Виконавчий директор ЛК Віталій Шевченко

 

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"