Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

З 16-річчям БО "Лікарняна каса Полтавщини"!

17.09.2019

Від щирого серця вітаємо власників картки Благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини",  усіх медичних працівників та фармацевтів аптечних закладів з 16-річчям діяльності організації.

Щиро дякуємо працівникам медичної галузі за плідну співпрацю, за турботу про пацієнтів – власників картки ЛК, жителів Полтавської області.

Щиро дякуємо фармацевтам та провізорам за повноцінне забезпечення лікарень ліками та засобами медичного призначення.

Щиро дякуємо жителям Полтавської області, що повірили в лікарняну касу, підтримували та допомагали вирішувати всі питання по налагодженню нового механізму по забезпеченню лікарень медикаментами. Дякуємо Вам за витримку, порозуміння та довіру до нас.

Бажаємо всім жителям Полтавської області, медичним та аптечним працівникам мирного неба, процвітання, витримки та впевненості в майбутньому, досягнень у роботі та всебічної підтримки на шляху становлення  охорони здоров'я в Україні.

Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» прийняла перших членів організації 17 вересня 2003 року. З цього часу кількість власників картки організації збільшилась до 20 тисяч чоловік по всій області.

За весь період роботи організації надала допомоги лікарням на медикаменти майже на 70 млн. грн., на медичне обладнання понад 7 млн.грн.

Лікарняна каса приймала участь в започаткуванню формулярної системи в Україні, в запровадженні системи реімбурсації та програми "Доступні ліки". На етапах змін в охороні здоров'я, лікарняна каса завжди йде в ногу з нововведеннями, допомагаючи і закладам охорони здоров'я, і власникам картки ЛК безпроблемно, безболісно адаптуватися в нових умовах.

У зв'язку з запровадженням механізму "кошти йдуть за пацієнтом" та кодування випадків за Австралійською системою, що запроваджується з 2020 року в Україні та оплати лікарням за пролікований випадок, для лікарів було розроблено та надано у вільний доступ сайт-помічник http://kod.poltavalk.com.ua, який можна використовувати при кодуванні діагнозів та маніпуляцій.

Представники БО "Лікарняна каса Полтавщини" та БО "Лікарняна каса Житомирської області", в числі 10 регіональних тренерів по запровадженню Австралійської системи кодування діагнозів, проводили тренінги по лікарнях України.

На даний час ведуться перемовини про запровадження електронних рецептів на всі препарати, які необхідні для лікування власників картки ЛК, як пілотний проект по Полтавській області.

Як партнер МОЗУ та НСЗУ - БО "Лікарняна каса Полтавщини" проводить співоплату за лікарські засоби та вироби медичного призначення, які не входять в гарантований пакет, але необхідні пацієнту при гострих, невідкладних станах та загостреннях хронічних процесів.

Ідучи назустріч пацієнту та медичному закладу, ЛК провела перегляд та внесла зміни в своїх умовах.

З 1 липня внесені зміни до Фармацевтичного формуляру ЛК – виключено лікарські засоби, в яких закінчилась державна ліцензія та внесені понад 200 нових лікарських засобів. Відтепер понад 700 життєво-необхідних та небхідних лікарських засобів будуть надаватися за рахунок ЛК власникам картки в лікарнях Полтавської області.

Ознайомитися з Фармацевтичним формуляром та скачати його можна з сайту ЛК http://www.poltavalk.com.ua в розділі «Формуляр ЛК», або використовувати сайт: http://kod.poltavalk.com.ua

БО «Лікарняна каса Полтавщини», як і держава, також буде робити акцент на первинну ланку та сімейного лікаря. Тепер значно збільшиться і кількість діагнозів, які можна буде лікувати амбулаторно за рахунок ЛК, і кількість препаратів для амбулаторного лікування.

Відповідно до умов організації, допомога для власників картки ЛК надається закладам охорони здоров’я при гострих, невідкладних станах та загостренні хронічних хвороб у пацієнта. Власник картки зможе отримати допомогу за рахунок ЛК до трьох разів на рік у відповідності до положень ЛК та Фармацевтичного формуляру.

Сума допомоги в Полтавській області не залежить від кількості внесків, а залежить лише від тяжкості стану пацієнта та призначень лікаря.  За межами Полтавської області сума обмежена одним випадком допомоги до 20000 гривень на рік відповідно до наданих чеків. 

Для власників картки ЛК, які не користувалися нею понад 3 роки, є можливість зробити планові оперативні втручання – видалення кили, ліпоми, варикозу, каменів жовчного міхура, заміну суглобів, операції на очах та інші.

Українці витрачають значні кошти на куриво та спиртні напої, але хочуть лікуватися безкоштовно.

Сплачуючи від 80 до 150 грн в місяць за інтернет, усі, навіть діти, маю мобільні телефони, тому що це зручно, комфортно та покращує наше життя. Але за здоров’я ми згадуємо, лише коли починаємо хворіти.

Невже наше здоров’я не варте - 50 грн на місяць?  Навіщо чекати хворобу та потім нервувати, де взяти кошти на своє лікування?

БО «Лікарняна каса Полтавщини» допомогла в понад 245 тисячах випадках лікування власників картки ЛК. І надалі, при реформуванні медичної галузі, допомога ЛК буде постійно проводитися, адже понад 70% препаратів з Фармацевтичного формуляру ЛК не включено до Національного переліку лікарських засобів та за них сплачуватиме організація.

Надаючи медичним закладам гарантований додатковий ресурс в частині медикаментозного забезпечення при лікування захворювань, які не будуть включені до програми фінансових гарантій, ЛК допомагає лікарні повноцінно та в повному обсязі надати медичну послугу пацієнту та забезпечити його ліками.

Змінено умови для повторної активації картки ЛК жителів Полтавської області, чиї картки було заблоковано в попередній період.

Інформацію можна отримати :

  • 36023, Полтава, вул. Ціолковського, 33,
  • Телефони: «Укртелеком» (міський): 0532-63-74-56,

 для абонентів «Київстар»:                        0981-63-74-56,

 для абонентів «МТС Україна»:                  0503-63-74-56.

             E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

  • м.Кременчук, вулиця Ігоря Сердюка, 10/25, тел. 0671-63-74-56
  • У відповідальної особи по Центральній районній лікарні, або Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Ми всі разом зможемо покращити наше життя та внести позитивні зміни в розвиток охорони здоров'я.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до Благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини».

Потурбуйтеся про своє здоровя завчасно!

З повагою,

Учасники - засновники та виконавча дирекція

БО "Лікарняна каса Полтавщини"

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"