Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Допомога лікарні: Чутівська центральна районна лікарня

23 листопада 2018 року відбулася зустріч виконавчого директора благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини" Віталія Шевченка з колективом Чутівської центральної районної лікарні.

Він прозвітувався про роботу організації в районі та про можливість розширення співпраці.

Власники картки ЛК Чутівського району є прикладом запровадження механізму - "Гроші йдуть за пацієнтом".

За період спільної діяльності ЛК з лікарнею було надано всього 128 випадків допомоги на 47408 грн. при обстеженні та лікуванні в даному закладі. А в інших лікувальних закладах Полтавської області жителі Чутівського району - власники картки ЛК отримали допомогу у 456 випадках на суму понад 130 тисяч грн. Що й підтверджує необхідність запровадження даного механізму в межах держави. Пацієнт має право отримати допомогу в любій лікарні на власний вибір.

Була проведена бесіда з колективом про механізм співпраці з Національною службою здоров'я України та подальшу роботу Лікарняної каси. Після запровадження реформи вторинної ланки  НСЗУ почне оплату гарантованого пакету за кожну медичну послугу. БО "Лікарняна каса Полтавщини" буде проводити співоплату за ті лікарські засоби, які не входять до Національного переліку лікарських засобів та за ті діагнози, оплату яких не гарантуватиме держава.

В кінці зустрічі Віталій Шевченко подарував Чутівській ЦРЛ електрокардіограф Юкард-100 для покращення надання медичної послуги жителям району та подякував всім працівникам за їх нелегку, але вкрай соціально необхідну працю.

Допомога лікарням продовжується.

Виконавча дирекція ЛК

 

 

Поиск

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"