Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Допомога лікарням

17.05.2012.

В приміщенні 1 міської клінічної лікарні м.Полтава виконавчий директор БО "Лікарняна каса Полтавщини" Шевченко Віталій зустрівся з колективом медичного закладу.

Подякувавши медичним працівникам за їх плідну роботу, за чуйне ставлення до пацієнтів, він вручив головному лікарю лікарні Ганні Борисівні Селькіній благодійну допомогу у вигляді медичного обладнання для відділення реанімації та інтенсивної терапії. Для покращення надання медичної допомоги членам ЛК - жителям Полтави лікарня отримала Пульсоксиметр Ютас Окси 200 та Автоматизований шприцевий дозатор ЮСП-100.

Маємо надію, що дане обладнання допоможе врятувати не одне життя.

Загальна інформація про лікарню:

За період 2004-2011 роки 1 міська клінічна лікарня м.Полтави надала допомогу членам БО "Лікарняна каса Полтавщини" при обстеженні та лікуванні в 7754 випадках на загальну суму 1547849 грн. За 4 місяці 2012 року - 385 випадків на 79390 грн.

Попередня допомога

В зв'язку з реформуванням системи охорони здоров'я БО "Лікарняна каса Полтавщини" буде продовжувати розширювати свої можливості в напрямку збільшення умов лікування для членів ЛК, які більше 2 років перебувають в організації та в напрямку співпраці з подібними організаціями по території України.

В зв'язку з акцентом на розвиток первинної ланки медицини для надання первинної лікарської та долікарської допомоги населенню, та значної уваги до розвитку сімейної медицини - Лікарняна каса буде намагатися допомагати амбулаторіям та відділенням сімейної медицини, які співпрацюють з організацією.

 

 

 

Поиск

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"