Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ ім. О.Ф. МАЛЬЦЕВА

1. Головний лікар: ДЕНЕКО Максим Олексійович

2.Адреса: 36013, м. Полтава, вул. Медична, 1

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Головний лікар

 

ПОГОРІЛКО Олег Володимирович

52-72-82

 

64-40-21

Секретар

64-40-88

Заступник головного лікаря з медичної частини

 

ПАСІЧНИЙ Анатолій Григорович т./ф.

52-72-81

 

64-40-97

МИХАЙЛОВА Тетяна Володимирівна

52-77-53

 

64-40-25

Заступник головного лікаря з організаційно-методичної та кадрової роботи

 

КАРАТАЄВ Олександр Георгійович

64-40-89

Заступник головного лікаря з медсестринства

 

САМОЛЕЛІС Людмила Миколаївна

53-41-55

 

64-40-86

Заступник головного лікаря з економічних питань

 

ГАЛЬЧЕНКО Алла Володимирівна т./ф.

52-77-58

 

64-40-44

Заступник головного лікаря з адміністративно-господарської частини

 

КЛИМЕНЧЕНКО Віталій Васильович

52-75-89

 

64-40-95

Головний бухгалтер

52-72-84

 

64-40-60

Заступник головного бухгалтера

52-75-90

 

64-40-09

Бухгалтерія, розрахунковий відділ

52-77-52

 

64-40-40

Бухгалтерія, матеріальний відділ

52-77-52

 

64-40-22

Начальник відділу матеріально-технічного забезпечення

52-75-89

 

64-40-95

Начальник відділу кадрів

53-65-07

 

64-40-64

Головна медична сестра

64-40-36

Профспілковий комітет

52-77-51

 

64-40-43

Лікар-статист

52-75-90

 

64-40-84

Інженерна група, інженер з охорони праці та техніки безпеки

52-75-89

 

64-40-95

Провізор

52-75-90

 

64-40-87

Медична канцелярія

52-75-84

 

64-40-85

Стіл довідок

52-77-47

 

64-40-81

Начальник штабу ЦО

64-40-89

Юрисконсульт

52-75-89

 

64-40-07

Приймальне відділення

Загальний

52-77-60

 

64-40-66

2-А відділення

Завідуючий відділенням

 

МОРГУН Максим Володимирович

64-40-42

Сестринська

64-40-99

2-Б відділення

Завідуючий відділенням

 

ЄГОРОВ Володимир Васильович

64-40-77

Сестринська

64-40-58

3-А відділення

Завідуюча відділенням

 

ВАСИЛЬЧЕНКО Тетяна Михайлівна

52-77-54

 

64-40-30

Сестринська

64-40-50

3-Б відділення

Завідуючий відділенням

 

ЛИХОБАБЕНКО Олег Юрійович

64-40-08

Сестринська

64-40-20

4-відділення

Завідуючий відділенням

 

ГЛАДКИЙ Дмитро Григорович

64-40-39

Сестринська

64-40-80

5-А відділення

Завідуюча відділенням

 

ГАВРИЛОВА Людмила Олексіївна

64-40-45

Сестринська

64-40-28

5-Б відділення

Завідуючий відділенням

 

ТЕЛЮКОВ Олесь Станіславович

64-40-15

Сестринська

64-40-76

6-відділення

Завідуючий відділенням

 

ГАВРИЛЮК Артур Зіновійович

64-40-91

Сестринська

64-40-82

7-відділення

Завідуючий відділенням

 

ПЧЕЛІНЦЕВ Леонід Віталійович

64-40-14

Сестринська

64-40-56

8-відділення

Завідуюча відділенням

 

ПОГРЕБНЯК Людмила Григорівна

64-40-78

Сестринська

64-40-06

9-відділення

Завідуючий відділенням

 

 

52-77-56

 

64-40-79

Сестринська

64-40-70

10-відділення

Старша медична сестра

 

КОЙНАШ Наталія Вікторівна

64-40-90

Сестринська

64-40-90

11-відділення

Завідуюча відділенням

 

ТИХОНОВА Лариса Вікторівна

64-40-68

Сестринська

64-40-61

14-відділення

Завідуючий відділенням

 

ІВАНОВ Сергій В’ячеславович

64-40-75

Сестринська

64-40-02

Відділення інвалідів ВВв

Завідуюча відділенням

 

МАРТИНЕНКО Яніна Павлівна

64-40-47

Сестринська

64-40-17

Відділення неврозів

Завідуюча відділенням

 

ФЕСЕНКО Зоя Юріївна

64-40-35

Сестринська

64-40-54

Відділення інтенсивної терапії

Завідуюча відділенням

 

МИНЬКО Юлія Миколаївна

52-75-86

 

53-41-51

 

64-40-37

Сестринська

64-40-04

Патологоанатомічне відділення

Загальний

64-40-72

Клініко-біохімічна лабораторія

64-40-19

Бактеріологічна лабораторія

64-40-18

Обласна спеціалізована психіатрична МСЕК

53-41-63

 

64-40-71

Амбулаторна судово-психіатрична експертиза

Голова комісії

53-41-64

 

64-40-98

Медичний реєстратор

52-77-50

 

64-40-59

Кафедра психіатрії, наркології та медичної психології ВДНЗУ «УМСА»

52-77-55

64-40-32

Фізіотерапевтичне відділення

64-40-67

Централізоване стерилізаційне відділення

64-40-51

Гінекологічний кабінет

64-40-34

Рентгенологічний кабінет

64-40-23

Кабінет ЕКГ

64-40-48

Кабінет УЗД

64-40-36

Кабінет ЕЕГ

64-40-31

Стоматологічний кабінет

64-40-10

Дієтсестра

64-40-12

Харчоблок

64-40-52

Господарська служба

64-40-46

Лікувально-трудові майстерні

64-40-38

Підсобне господарство

64-40-69

Гараж

64-40-65

Котельня

69-44-72

 

64-40-94

Бібліотека

64-40-34

АТС

52-77-46

 

64-40-49

 

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.