Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Газети Кременчука

В даній рубріці висвітлюються статті перших років діяльності ЛК, надруковані в м.Кременчуці. Перший досвід організації, небажання певної категорії медпрацівників співпрацювати з ЛК та сильний вплив страхових компаній (адже Кременчук промислове місто - всі працівники заводів були застраховані через страхові компанії) призвели до замовлення статей з негативним підтекстом.

Але час показав, що ЛК має право на існування, ми повноцінно працюємо.

На сьогоднішній день дані статті зприймаються з посмішкою. Тому читайте та насолоджуйтесь.

Адміністрація ЛК

№17(928) 27 квітня 2007 р.

Наша безплатна медицина на практиці не така вже й безплатна. В разі хвороби у людини виникає чимало проблем. Де взяти гроші на придбання ліків? Хто гарантує, що призначені медикаменти саме ті, які необхідні? Чи несе лікар відповідальність за той список ліків, які написав на шматку паперу? Запитання, запитання... Утім, виявляється, вихід є. Це «Лікарняна каса Полтавщини». Ми зустрілися з її виконавчим директором Віталієм ШЕВЧЕНКОМ, щоб дізнатися, як працює ця благодійна організація.

Газета "Металург"  № 36(39)

(Кременчугский сталелитейній завод)

1 декабря 2005 года
16.11.05 года на заседании председателей цеховых комитетов состоялась встреча с исполнительным директором «Лечебной кассы Полтавщины»   Шевченко В.В.
Это была уже четвертая встреча с представителями разных фирм медицинского страхования. Но эта встреча, по мнению всех предцехкомов, наиболее приемлема для коллектива нашего завода.
Чем же отличается «Лечебная касса» от других?


Договор заключается даже с одним человеком, а не от 500-1000 человек - именно такие условия ставят другие фирмы.

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.