Останні новини
- Отчёт правительства Гройсмана, который не захотел увидеть парламент - Свобода слова
- "День відкритих дверей" у БО "Лікарняна каса Житомирської області"
- «ЛІКАРНЯНА КАСА ПОЛТАВЩИНИ» надала Лохвицькій ЦРЛ електрокардіограф
- Продовжити життя на 9 років. Що варто знати про телемедицину в США та Канаді
- ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЛІКАРНЯНА КАСА ПОЛТАВЩИНИ» В ГЛОБИНСЬКОМУ РАЙОНІ.
Лікарняна каса Полтавщини
Новини
08.12.2017
Просимо вибачення за тимчасові проблеми з сайтом.
Працюємо над поновленням після хакерсьокої атаки.
Найближчим часом відновимо повноцінну роботу сайту.
Щиро дякуємо, що Ви з нами!
З повагою, виконавча дирекція БО "Лікарняна каса Полтавщини"
Підписаний у квітні закон "Про автономізацію лікарень" запрацював з 6 листопада цього року.
Документ передбачає реорганізацію бюджетних установ у комунальні підприємства, що начебто має дати головним лікарям можливість самостійно керувати лікарнями.
15-16 листопада 2017 року Міністерство охорони здоров’я проводить нараду з представниками регіональних департаментів щодо впровадження медичної реформи в Україні.
Нещодавно Парламент ухвалив законопроект №6327, що дає старт медичній реформі, а також проект закону №7117, який має підвищити доступність та якість медичного обслуговування у сільській місцевості.
Адже наразі в Україні кошти, які збираються через загальні податки та акумулюються в державному бюджеті, витрачаються не на фінансування медичних послуг та лікарських засобів конкретним особам у разі їх хвороби, а на підтримку існування наявної мережі закладів охорони здоров’я незалежно від кількості та якості фактично наданих ними пацієнтам послуг. Таке використання коштів є вкрай неефективним і багато громадян не можуть розраховувати на вчасне та якісне безоплатне лікування в державних та комунальних закладах охорони здоров’я.
16.11.2017
З цього запитання починається історія лікування ледь не кожного пацієнта.
Лікарі чують це запитання мало не щодня – їх питають щодо колег іншої спеціальності.
Пошук хорошого лікаря став звичним явищем для лікарів і пацієнтів. Хто він, який він, той "хороший лікар"?
Здесь строго отсеивают мнимых больных, зато на спасение настоящих бросят все силы и знания.
Как правило, первое знакомство с датской системой здравоохранения повергает неподготовленных соотечественников в недоумение и смятение. И я не стала исключением.
15.11.2017
Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» працює для захисту власників картки ЛК – жителів Полтавської області на випадок хвороби.
Вона проводить медикаментозне забезпечення у випадку лікування при гострих, невідкладних станах та загостренні хронічних хвороб.
14 років організація проводить співоплату за пацієнта при медикаментозному забезпечені.
15.11.2017
Наразі в країні дозволені лише пересадки від родичів.
2018-го року в Україні стартує програма з трансплантації нирок від неродинного донора.
15.11.2017
Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун в ефірі "Сніданку з 1+1" заявила про те, що Україні варто розвивати напрям трансплантації органів та донорства, адже ціни на такі операції у нашій державі значно менші, ніж в європейських країнах.
Медична реформа в Україні набирає обертів. 14 листопада 2017 р. Парламент прийняв у другому читанні проект закону № 7117, який має підвищити доступність та якість медичного обслуговування у сільській місцевості. За прийняття Закону проголосували 280 депутатів. Цей законопроект є частиною медичної реформи і дає можливість разом із місцевою владою вирішити нагальні проблеми сільської медицини: відсутність лікарів, погано обладнані амбулаторії та ФАПи.
Сільська медицина сьогодні
Більше 13 млн українців мешкають у селах. Лікарі ж не хочуть туди їхати, бо сільська медицина фінансується за залишковим принципом, а у сільських амбулаторіях та ФАПах немає навіть найнеобхідніших умов.